Tel : 0 (312) 440 09 37
E-Mail : Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Perşembe, 11 Ağu 2022

Hakkımızda

KarbaxKARBAX yeni bir firmadır eski olan işimizdeki uzmanlığımızdır. 1996 dan bu yana yazı makineleri sarf malzeme satışı ve yazıcı kartuşlarının dolumu üzerine çalışmaktayız. Firmamız Türkiye de yazıcı kartuşlarının doldurulabildiği bilinmezken işe başlayan bu işi profesyonel olarak sürdüren bir yönetici tarafından yönetilmektedir. Söylenebilir ki; Türkiye deki ilk kartuş dolum uzmanlığına ve bu iş üzerine yıllarca yurt dışında ve yurt içinde kalite gelişimi için özveriyle çalışmış personelle hizmet veren bir firmayız.

Yazıcı kartuşlarının (toner ve mürekkep) dolumu, dolum için gereken sarf malzemeleri ve dolum makineleriyle ilgili ar-ge, üretim, satış, satış sonrası teknik destek ve servis hizmeti vermek için 2 yıl İtalya, 1 yılda Almanya’da tecrübemize tecrübe katarak geldik. Batı Avrupa’nın tamamında mevcut müşterilerimizin büyük küçük tüm üreticilerin yerlerine kadar giderek sorunlarını ve isteklerini paylaşarak tecrübemizi üst seviyelere taşıdığımıza inanıyoruz. Var olan tüm tecrübemizi bizimle paylaşmak isteyenler için şu an Ankara merkezli olarak hizmet vermekteyiz.

Muhakkak ki her işin bir uzmanlığı vardır, elbetteki bu uzmanlık geçmişten kazanılan tecrübe ve güncellenen teknolojiyi takip ederek korunmalıdır! Bu sektörün bir uzmanı olarak hizmet kalitesi ve hızı konusunda keyifli tecrübeler yaşamanız için elimizden geleni yapacağımızı bu uzmanlıktan sizlerin son derece faydalanmanızı sağlayacağımızı bilmenizi isteriz..

Birlikte çalışmak umuduyla…

 

Karbax © 2013 | Tasarım medyANKA | Her hakkı saklıdır.